Door Corona hebben wij dit twee jaar niet kunnen organiseren maar dit jaar kunnen wij onze jarenlange traditie weer voortzetten en de nieuwjaars SUP tocht weer gaan peddelen. Op 1 januari om 12.45 beginnen wij deze traditie met het proosten op het nieuwe jaar. Vervolgens stappen wij op de sup en maken een tocht door de Vuntus waarbij de mogelijkheid is om een extra lus te peddelen maar dit is mede afhankelijk van het weer.
Na afloop warmen wij ons op in de supschool met soep, warme drank en oliebollen en kijken wij terug op ons eerste tocht van de vele suptochten die wij dit jaar gaan maken.
Praktische informatie Nieuwjaars SUP Tocht
- Met eigen board € 7,50
- Met board van ons € 12,50
Omdat de kosten al minimaal zijn is er op dit
evenement geen korting voor de ikSUP leden.
Dit is inclusief drankje, soep en oliebol, wetsuit en foto's van dit evenement.
ikSUP Loosdrecht
Oud-Loosdrechtsedijk 237
1231 LX Loosdrecht
Parkeren kan helaas niet op het terrein zelf maar op het naastgelegen parkeerterrein de Spinacker of tegenover ons bij de kerk.
Opgeven kan je door onderstaand formulier in te vullen.